zł59.37 zł59.37 Darmowe zwroty

specyfikacja: materiał: Węglika typ: Koniec Młyn cięcia ostrza: 2 flety głowica tnąca: piłka nosa powłoka: powłok TIALN Średnica cięcia Krawędzi ( D1 ): 6mm Średnica chwytu ( D2 ): 6mm Długość cięcia ( L1 ): 12mm ponad Długość ( L ): 150mm HRC: 55 marka: HPC obrabianego materiału: stop aluminium przetwarzania 1. Funkcja: najdrobniejszych ziarno stopu bary, wysoka odporność na zużycie. 2. Stosowane w stali pod HRC60 przetwarzania 3. można również stosować do stali nierdzewnej, żeliwo i inne materiały przetwarzania. specyfikacja projektu: pakowanie: każdy komputer zapakowane do jednej HPC plastikowym pudełku, można przeczytać specyfikację na naklejce z box. A fter-usługi po sprzedaży:
będziemy sprawdzić jakość towarów przed wysyłką, jeśli istnieją pewne nieoczekiwane problemy zdarzyć, mamy nadzieję, że w celu rozwiązania problemów z nabywcą przyjazny w następujących sposoby: jeśli jest problem z jakością, kupujący może złożyć twierdzą, w ciągu 14 dni po otrzymaniu towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub wideo i inne dowody do sprzedawcy do identyfikacji. człowieka uszkadzać, kupujący wziąć pełną odpowiedzialność produkt jakość programu przetwarzania: 1). Powierzchnia kupujący zwrócić towar do nas i odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony; po otrzymaniu towarów, będziemy wysyłać nowy produkt, aby kupujący i zapłacić za ponownie wysyłać wysyłki cost. 2). Jeżeli towary (łączna cena zawiera wysyłkę jest mniej niż 10 USD) ma problem z jakością, będziemy ponownie nowy produkt w kupującego kolejne zamówienie; jeżeli nabywca nie plan, aby nowy porządek w najbliższej perspektywie, kupujący mogą płacić ponownie wysyłać wysyłki koszt i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu. podatku: płacenia podatku jest obowiązkiem każdego obywatela, kupujący muszą odpowiedzialny za wszystkie podatki. ze względu na problem podatkowego, nabywca odmówi odbioru towaru, kupujący muszą odpowiedzialny za out towarowego i domu. warunki Wysyłki: podczas składania zamówienia, proszę wybrać odpowiednią metodę wysyłki, oferujemy bezpłatną wysyłkę wyjątkiem niektórych coutries wystarczy tylko przez chiny poczta lotniczej poczta, kupujący może również użyć ekspresowe firmę, jak " EMS " " UPS ", " DHL ", Fedx, TNT " i tak dalej, ale kupujący musiał zapłacić za wysyłki opłaty, i potwierdzić nas podczas składania zamówienia. rzeczy wysyłają dopiero po otrzymaniu płatności i wysyłki opłaty są potwierdzone. odpowiedź: zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, proszę zostawić informacje, jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, prosimy o kontakt przed wystawieniem negatywnej opinii, możemy współpracować w celu rozstrzygania wszelkich sporów. powrotna polisa:
możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od daty otrzymania, przedmiot musi być zwrócony w nowych warunkach, jak otrzymał ze wszystkimi towarzyszy akcesoria i literatury, w tym fabryka karton, wysyłka, obsługi i ubezpieczenia nie podlega zwrotowi, a kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony i logistyki, musisz skontaktować się z nami skontaktować się z nami w ciągu 14 dni od daty otrzymania.

  • Opis
  • Opinie
  • Nazwa marki: HPC
  • Powłoka: Tiain
  • Materiał: Węglika
  • Numer modelu: R3*6*12*150
  • Typ: Ball Nose End Mills

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.09kg (0.20lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 16cm x 2cm x 2cm (6.30in x 0.79in x 0.79in)
POWRÓT DO GÓRY