zł64.45 zł64.45 Darmowe zwroty


proszę odpowiedź zakres pomiarowy .
domyślne dostarczane jest przepływomierz z krótka rurka, proszę informacje zwrotne jeżeli potrzebujesz jednego z długą rurkę.
połączenie jest typ gniazda
o Nas
Ningbo Chinwey industry co, Ltd. została założona w 2002 roku, Nasza firma jest producentem i przedsiębiorcy specjalizuje się w produkcji przemysłowej, mamy dwie fabryki i wielu partnerów. mój główne produkty są POD światło, zawory i akcesoria, cylinder, urządzenie do obróbki źródłem powietrza, mierniki przepływu, manometry, termometry i tak on. Proszę zostawić wiadomość jeśli potrzebujesz duża ilość towaru lub dostosować produkty. odwiedź naszą stronę internetową: www.chinwey.com
odpowiedź:
dzięki za uwagę. proszę przeczytaj to przed zakupem.
jeśli kochasz naszych produktów, uprzejmie prosimy zostawić dobre opinie. twój działania zaoferuje nam nasze mleko i chleb . będę
zrobić to samo dla ciebie.
chcemy wszystkie delightedly kupujących, aby robić interesy z nami.
proszę NIE zostawiaj jakaś NEUTRALNEJ lub negatywnej opinii przed komunikowania się z nami.
opuszczać negatywną informacje zwrotne nie pomoże nam rozwiązać wszelkie problemy. jesteśmy zawsze gotowi do pracy rzeczy. jeśli nie wiemy o tym, nie możemy go naprawić. dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. dziękuję bardzo.
gdy masz otrzymał swój przedmiot, proszę wystawić opinię dla nas, jak to będzie poinformować nas, które otrzymaniu przedmiotów.
powrotna Polisa
proszę dokładnie sprawdzić paczkę, gdy masz go i nie podpisać za to, jeśli pakiet jest uszkodzony. prosimy o kontakt w ciągu 3 dni po odebraniu pakietu, jeśli są jakieś problemy. zdjęcia lub filmy są koniecznością, aby pokazać nam o wszystkie problemy. w przeciwnym razie, nie będziemy podejmować żadnej odpowiedzialności za nich. W mało prawdopodobnym przypadku, że powrót jest wniosek, wszystkie powroty muszą zawierać wszystkie oryginalne rzeczy nienaruszone, w re-chodliwym warunku, wszystkie oryginalne opakowanie w tym podręczniki, form gwarancji, itp Oprogramowania sprzedaży nie podlegają zwrotowi. kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki ponoszone wysyłka produkt plecy.
Polityka sprzedaży
jeśli twoje zamówienie łączna waga ponad 10 KG, opłata przewozowa może tanie, kliknij " kup teraz ". you będzie zwrócić go, Po tym jak zmienić wysyłkę opłaty,
VAT (Podatek Od Wartości Dodanej) jest nabywcy odpowiedzialnością. jednak, postaramy się jak najlepiej, aby zminimalizować go.
wysyłka Szczegółowo
przedmiot zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu pełnej zapłaty. powinieneś otrzymać przedmiot w ciągu 2 tygodni. napisz do nas, jeśli nie otrzyma przedmiotów po 21 pracy po pełnej zapłaty wysłane.
tylko wysyłamy na zatwierdzony adres podany w Laminati-breza.com płatności. prosimy upewnić się, że adres w Laminati-breza.com płatności jest prawidłowe. każdy nie-normalne otrzymał przedmioty spowodowane przez nieprawidłowy zarejestrowany adres na Laminati-breza.com nie są w naszej pełnej refundacji lub wymiany polityka.
A powiadomienia e-mail z sklepie zostaną wysłane do kupującego po wysłaniu produktu. napisz do nas, jeśli nie otrzyma nasz e-mail po upływie 5 dni od pełnej zapłaty wysłane.
Metoda płatności
1) Należy Zwrócić przez Escrow jest wysoce zalecane. płacić przez innych sposobów może mieć pewne opóźnienie, które będą miały wpływ na czas wysyłki rzecz.
2) Kupujący powinien być odpowiedzialny za podatek, który może okazuje się. jeśli nie podpisze dla pozycji z powodu Niestandardowego podatku, będziemy tylko zwrotu część płatności.
3) oferujemy zniżki dla łączącej wysyłki. prosimy o kontakt z nami o cenę, jeśli licytujesz więcej niż jeden przedmiot.

  • Opis
  • Opinie
  • Diy akcesoria: Hydraulika
  • Numer modelu: LZS-40
  • Nazwa marki: SHLLJ
  • Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland)

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 1.2kg (2.65lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 43cm x 10cm x 10cm (16.93in x 3.94in x 3.94in)
POWRÓT DO GÓRY