zł4.81 zł5.81 Darmowe zwroty


100% nowy i wysokiej jakości 12 sztuk 3D butterfly naklejki opakowania mieszane, perfekcyjna konstrukcja. Roundly zawiera dwa duże z nich w rozmiarze 11*9.5 cm, 6 średnie te w rozmiarze 9.5*8.5 cm, i 4 małych, w rozmiarze 6*4.5 cm. It pochodzi z 2 CM * 2 CM Blu-Tack i dostał magnes w korpusie butterful, może być stosowany na wszystkich gładkich powierzchni, takich jak ściany, drzwi, szafy, z tworzywa sztucznego, metalowe, lodówki, laptopy, TV, samochody i tak dalej. jest to idealny prezent dla każdego specjalne okazje, takie jak Boże Narodzenie, ślub, urodziny, rocznica, zaangażowanie, narodziny dziecka, graduation, emerytury lub tylko symboliczne z love.100 % nowy i wysokiej jakości
12 sztuk 3D butterfly naklejki mieszane opakowania, perfekcyjna konstrukcja.
Roundly zawiera dwa duże z nich w rozmiarze 11*9.5 cm, 6 średnie te w rozmiarze 9.5*8.5 cm, i 4 małych, w rozmiarze 6*4.5 cm.
chodzi o 2 CM * 2 CM Blu-Tack i dostał magnes w korpusie butterful, może być stosowany na wszystkich gładkich powierzchni, takich jak ściany, drzwi, szafy, z tworzywa sztucznego, metalowe, lodówki, laptopy, TV, samochody i tak dalej.
jest to idealny prezent dla każdego specjalne okazje, takie jak Boże Narodzenie, ślub, urodziny, rocznica, zaangażowanie, narodziny dziecka, graduation, emerytury lub po prostu znak miłości.
kolor: Żółty
Zawartość opakowania: 12 x 3D Butterfly Naklejki
wszędzie tam, gdzie są one, w wystawami, lub dekoracje stołu, robią spektakularny wyświetlacz, i przynieść swój dom do życia!
Plesase prosimy zauważyć jeden motyl potrzebuje tylko jeden bardzo mały kawałek blu-Halsie.
uwaga: strzelanie Światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.

  • Opis
  • Opinie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.034kg (0.07lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
POWRÓT DO GÓRY